...
HAVA DURUMU
hava durumu

Kastamonu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 20 Kategoride 90 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

KAS-DER AİLESİ YASTA.

11 Nisan 2018
Ana Sayfa » cemiyet » KAS-DER AİLESİ YASTA.

Zeytinburnu eski KAS-DER Şube başkanı Ayhan AKDUMAN  son yolculuğuna binlerce seveninin  göz yaşları arasında  son yolculuğuna  uğurlandı.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan KAS-DER Zeytinburnu  şube Başkanlığı seçimini  rakibi Naim Çetinkaya karşısında  kaybetmesi üzerine geçirdiği kalp krizi sonucu Ayhan Akduman(55)  genç yaşta hayatını kaybetti.

KAS-DER ve  Zeytinburnu’nun Gülen adamı olarak tanınan ve camianın sevilen renkli siması  Ayhan Akduman, geçtiğimiz  hafta sonu yapılan KAS-DER Zeytinburnu şube Başkanlığı seçimini  rakibi Naim Çetinkaya’ya  karşı  seçimi  kaybetmesi sonucu geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden eski Başkan Ayhan Akduman göz yaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Telsiz caminde  ikindi namazına müteakip kılınan  cenaze namazının ardından eski kozlu mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze  törenine Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Eski içleri Bakanı  Murat Başeski oğlu, KAS-DER Genel Başkanı Orhan Gümüş,  KAS-DER GENEL  Başkan Vekili Remzi Şen,Genel Merkez yönetim kurulu üyeleri,KAS-DER Şube Başkanları, Siyasi ve iş adamları ile çok sayıda STK   Başkan ve yöneticileri ve çok sayıda eş dost akrabaları ve sevenleri son  Zeytinburnu’nun sevilen gülen yüzlü Başkanı’nı son yolculuğunda Akduman  ailesini yalnız bırakmayan binlerce seveni göz yaşları arasında  defnedildi.

Eşi ve çocuklarını teskin etmekte zorlanan yakınları göz yaşlarına boğulan eşi ve çocukları babalarına son dokunuş ve son bakışı sırasındaki yaşanan dramatik anlar cenzae merasimine katılan yakınlarını göz yaşlarına boğdu.

ZEYTİNBURNU VE  KAS-DER AİLESİNİ ÖLÜMÜ İLE YASA BOGAN GÜLEN ADAMA MERHUM AYHAN AKDUMANI  UNUTMAYACAGIZ VE UNUTTURMAYACAGIZ MEKANIN CENNET OLSUN GÜLEN ADAM HİZMETLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :